Nevynášajme tmu, zapaľujme svetlo! 6. ročník Hrdí na rodinu

Nevynášajme tmu, zapaľujme svetlo! 6. ročník Hrdí na rodinu

Nevynášajme tmu, zapaľujme svetlo! 6. ročník Hrdí na rodinu

Milí priatelia,

19.8.2017 sa v Bratislave znovu uskutoční Gay pride. My v tento deň 19.8.2017 o 14:30 hod. v Bratislave nebudeme protestovať, nebudeme mať plno rečí, nebudeme vynášať tmu, ale skutkom ukážeme radosť z rodiny a našich detí na 6. ročníku akcie Hrdí na rodinu. Na začiatku nášho pochodu, idú vždy naši najkrajší najmenší v kočíkoch so svojimi maminami a ockami. Deti dostanú balóniky a prejdeme trasu od parlamentu na Hlavné námestie, kde nám Vlado Bis s kapelou Catharsic zahrá pieseň o rodine a divadielko MaKiLe sa zahrá s našimi deťmi v svojej pesničkolalandii. Najkrajšie je ukazovať radosť z rodiny. Pozrite si galérie z predchádzajúcich ročníkov. Ako iste viete na Gay pride zvážajú účastníkov z celej Európy. Zástupcovia platených mimovládok si nenechávajú újsť tieto aktivity a cesty. Ak sa oni toľko snažia pre zlú vec, o čo viac sa musíme my obetovať pre dobrú. Nech nás nie je menej ako na Gay pride!

Čo preto môžeme urobiť?

Hľadáme miestnych koordinátorov v mestách a obciach, ktorí spropagujú túto akciu u seba vo svojom spoločenstve, v práci, v obchode, vo farnosti a zabezpečia vyvesenie nášho plagátu.

Potrebujeme, aby ste sa nám ozvali a skúsili zorganizovať auto, či inú formu dopravy pre Vás, Vašich priateľov a rodiny do Bratislavy. Je nesmierne dôležité prísť a obetovať svoj čas. Zlo nepotrebuje viac len to, aby dobrí ľudia mlčali. Neurobme takú chybu. Buďme svedkami, ktorými máme byť. Zapaľujme svetlo vo tme.

Ste na to ochotní? Prihláste sa za miestneho koordinátora tu:

http://hrdinarodinu.sk/propaguj-akciu/

Nemecko a Malta nedávno padli pri obrane manželstva muža a ženy. Umožnili aj adopcie detí párom rovnakého pohlavia. Po páde takých krajín si oveľa viac začínam uvedomovať, aký dar sme dostali referendom na Slovensku. Že to bol naozaj posledný čas na to, aby sme sa spamätali, čo znamená manželstvo pre naše deti. Pri manželstve ide o viac, ako len o pôžitok, ide o dávanie, ktoré je spojené s najväčším zázrakom stvorenia novej ľudskej bytosti. Manželstvo neznamená nárok na dieťa, ale dáva každému jednému dieťaťu otca a mamu. Aj preto je výnimočné a úžasné. Aj preto nesmieme mlčať!

S úctou,

Anton Chromík

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.