NIE adopciám detí homosexuálmi, NIE cieľom GAY PRIDE

NIE adopciám detí homosexuálmi, NIE cieľom GAY PRIDE

NIE adopciám detí homosexuálmi, NIE cieľom GAY PRIDE

22. mája 2010 sa v Bratislave uskutoční prvý GAY PRIDE. Podľa hovorkyne a PR manažérky podujatia Romany Schlesinger „účastníci vyjadria pochodom, že sú za skutočné zrovnoprávnenie queer ľudí komplexným spôsobom, ktorý by sprístupnil inštitút manželstva i pre páry rovnakého pohlavia, spolu s možnosťou adopcií a služieb asistovanej reprodukcie.“

Homosexuálne hnutie a jeho aktivisti na Slovensku doteraz opakovane ubezpečovali verejnosť, že sa nedomáhajú práva na adopciu detí pre osoby rovnakého pohlavia, ale iba uzákonenia registrovaného partnerstva.

„Vyhlásenie hovorkyne a manažérky podujatia dokazuje, že homosexuálnemu hnutiu ide o úplné odstránenie legislatívnych rozdielov medzi zväzkami párov rovnakého pohlavia a manželstvom muža a ženy a to aj ohľadom práv pri adopcii detí. Zverejnený cieľ GAY PRIDE je jasným dôkazom toho, že mnohí predstavitelia homosexuálneho hnutia roky zavádzali verejnosť“, uviedol Marek Nikolov, predseda občianskeho združenia Pastor bonus.

Týmto vyzývame budúcich poslancov NR SR, aby pri schvaľovaní zákonov týkajúcich sa rodiny nepodľahli výzvam Rady Európy, rezolúciám Európskeho parlamentu, správam Agentúry Európskej únie, ako ani nárokom homosexuálneho hnutia  a aktivistom požadujúcim inštitút manželstva a adopcie detí pre ľudí rovnakého pohlavia. Žiadame politické strany na Slovensku, aby prijali ústavný zákon o ochrane manželstva a tak chránili manželstvo muža a ženy ako jediné prirodzené miesto pre výchovu detí.  Zavedenie adopcie detí pármi rovnakého pohlavia nemá v histórii ľudstva obdobu a predstavuje nebezpečný sociálny experiment s nedoziernymi následkami najmä na deti a mládež.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.