Spúšťame pilotnú prevádzku www.audiosvatepismo.sk

Spúšťame pilotnú prevádzku www.audiosvatepismo.sk

Spúšťame pilotnú prevádzku www.audiosvatepismo.sk

Dnešným dňom spúšťame pilotnú prevádzku nového webu www.audiosvatepismo.sk

Jedinečnosťou stránky sú audionahrávky Svätého Písma spojené s textami Nového zákona a zatiaľ niektorými textami Starého zákona.

Prinášame vám týmto možnosť počúvať a čítať Sväté Písmo kedykoľvek a kdekoľvek. Obsah stránky si môžete zadarmo sťahovať do mobilných zariadení (mobil, MP3 prehrávač a pod).

Prajeme si, aby sa stránka www.audiosvatepismo.sk stala inšpiráciou k štúdiu Svätého Písma. Keď budeme napĺňať naše srdcia Božím Slovom, budeme viac milovať Pána a ľudí vôkol nás.

Na stránke pracujeme pol roka dobrovoľnícky v spolupráci s profesionálnymi programátormi a dizajnérkou. Na dokončenie zvyšných textov a nahrávok Starého Zákona nám chýba čiastka vo výške 800, -Eur.

Ak sa vám dielo páči a môžete ho podporiť, prosíme vás o drobný finančný príspevok na číslo účtu 2055638457/0200 (VÚB). V popise prosíme uveďte „Dar“, alebo nám darujte 2 percentá z dane.

Srdečne Vás pozývame denne počúvať, čítať, zamilovať si a žiť Sväté Písmo spolu s nami, lebo „ …sú blahoslavení tí, čo počúvajú Božie slovo a zachovávajú ho“ Lk 11,28

Prajeme Vám príjemné, duchovné a životodárne používanie stránky.

Za občianske združenie Pastor bonus

Marek Nikolov a Marcel Podolinský

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.